O NAS

O nas

WITAMY SERDECZNIE NA STRONIE INTERNETOWEJ CBU GAMA – SKŁAD BUDOWLANY ŁOWICZ, STWORZONEJ PO TO ABY PRZYBLIŻYĆ PAŃSTWU KIM JESTEŚMY,CZYM SIĘ ZAJMUJEMY I CO NAS INSPIRUJE.

 

Centrum Budowlano-Usługowe GAMA istnieje na łowickim rynku od 2006r. Jest to firma skierowana do klienta indywidualnego, hurtowego i inwestycyjnego z szeroką ofertą płytek ceramicznych, armatury, ceramiki sanitarnej, mebli łazienkowych, chemii budowlanej; wielu materiałów budowlanych tj. farb, tynków, drzwi, podłóg, instalacji c.o. i wodno-kanalizacyjnych, pieców, grzejników oraz narzędzi.

OGROMNY WYBÓR MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

 

Na powierzchni 2000 m2 możecie Państwo obejrzeć sukcesywnie poszerzaną ofertę produktów wiodących polskich i zagranicznych producentów. Przede wszystkim skupiamy się na dużym wyborze materiałów budowlanych tak, by mieli Państwo z czego wybierać. Naszym priorytetem jest zadowolenie Państwa z naszych usług. Potrzebujesz pomocy? Zapewniamy kompleksowe doradztwo i profesjonalną obsługę , pomożemy w doborze odpowiednich produktów. Wykonujemy aranżacje małych i dużych łazienek, toalet oraz salonów kąpielowych – wszystko przy użyciu materiałów budowlanych najwyższej jakości. Oferujemy nowoczesne i klasyczne wzornictwo oraz wysoką jakość. Jeśli materiały budowlane Łowicz, to tylko w CBU GAMA! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Nasze certyfiktaty

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Elastyczność

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami